Od našich zákazníků

 

Srdečně Vás zdravíme,

chtěli bychom Vám moc poděkovat za dnešní balíček, který obsahoval libovou tlačenku a jitrnicový prejt. Hned jsme museli ochutnat alespoň tlačenku a musíme Vám říci, že je skutečně VÝBORNÁ!!!! Určitě si nákup u Vás opět zopakujeme, buď v obchodě nebo objednáme přes váš eshop. Opravdu to stojí za to.

Přejeme Vám spoustu spokojených zákazníků a ať se Vám práce daří jako doposud, je vidět, že to děláte ze srdce a s láskou. Děkujeme a určitě někdy nashledanou.

Marie Nováková, Holešov

 


 

Dobrý den,

tak dnes konečně došlo i na ovárek, který jste mi dal jako bonus k té plné tašce dobrot, kterou jsem koupila v Brně na Vánočních trzích. To je ale opravdu sen :-)

Do Čech se dostaneme zase až na Velikonoce, ale do té doby nevydržíme a určitě si od někoho necháme nějakou další dobrotu přivézt.

Přeji Vám ať Vaše nadšení neopadá.
Marcela

 


 

Zdravím všechny, co se podílejí na veškerých produktech.

Je to super papu, nemá to chybu a držím palce celému kolektivu. Nevzdávejte se, Vaše produkty jsou velmi dobré a bezkonkurenční. Doufám, že domácí chléb kulatý byl dobrý k zakusování Vašich super masných produktů. Doporučuji Vás všem a přeji mnoho úspěchů.

Miroslav Fait, Brno

 


 

Zdravím,

klobásy jedna báseň, žebra fantazie. Rád bych se zeptal, zda dojedete opět do Ostravy. Váš oddaný jedlík

Vilém M., Ostrava

 


 

Dobrý den,

objevil jsem Vás náhodou na internetu a byl jsem u Vás již 2x nakoupit za poměrně krátkou dobu a máte mé uznání. Dnes se již skoro nevidí, aby někdo vyráběl potraviny, pochutiny se zaměřením na kvalitu výrobku a zdraví konzumenta! A ne ten šrot, kterým nám servírují supermarkety s rádoby domácím kvalitním řeznictvím, nadopované Éčkama, slanou vodou a kdovíčím, pouze za účelem plného měšce s hrozivým dopadem na zdraví konzumenta!

Díky Karel N., Přerov

 


 

Zdravíme všechny, pana Pandrholu speciálně,

všem doporučuji dětskou paštiku. Můj dvouletý syn ji zbožňuje, říká jí mazací párek, musíme jí kupovat opravdu hodně. Protože když se otevře, vydrží nejvýš dva dny (a to mi pan Pandrhola na farmářských trzích ukazoval, jak ji vymazávat ze sklenice tak, aby vydržela i dva týdny :-)

Jenom tak dál, jste skvělí!
Katka H.

 

Zpět do obchodu