Vše o sádle

Poctivé vepřové sádlo patří do dnes k základním živočišným omastkům v kuchyních vyhlášených hospodyň na vesnicích či městech. Kvalita ČISTÉHO VEPŘOVÉHO SÁDLA, KTERÉ JE RUČNĚ KRÁJENÉ A VYMÍCHANÉ je nesrovnatelná s komerčním „vepřovým sádlem“ vyráběným velkými masokombináty! KTERÉ NA VÝROBU NĚKOLIKA TUN DENNĚ POUŽÍVAJÍ STROJE! Také je nesrovnatelná s rostlinnými oleji či ztuženými tuky plnými chemických látek např. Rama, Lukana a jiné značky. Ptáte se proč? proto že, zdravé složky jako jsou nenasycené mastné kyseliny či minerály jsou z nich odebrány pro další zisk!

(Výrobci komerčních rostlinných olejů těží velké peníze z nevědomostí lidí, kteří nemají ŠANCI SE DOVĚDĚT jak se jejich „úžasné“ produkty vyrábí, co se do nich cpe za chemii a k čemu měly sloužit po zahájení výroby v 70 letech (K MAZÁNÍ STROJŮ V PRŮMYSLU, MÍCHÁNÍ BAREV A JINÝCH PRŮMYSLOVÝCH ODVĚTVÍCH A PODOBNÁ JEŠTĚ MNOHDY HORŠÍ). 

 

Jak vyrábí sádlo Pandrhola?

U nás v rodině se odjakživa vyráběly velmi kvalitní potraviny 100% bez chemie a náhražek - tedy čisté ekopotraviny! Sádlo k nim samozřejmě patří také. Jak by jinak mohly naše prababičky vařit či péct různé dobroty bez kvalitního omastku?! 

Rodinný team Pandrholy ho vyrábí tak, jako za starých časů, protože ani jinak to nikdy nedělal. Naše voňavé sádýlko se pro Vás vyrábí pouze a jen z hřbetního sádla. Sádlo se musí nejprve ručně pokrájet na kostky a poté se vysype do velké otevřené kotliny, kde se zahřívá na požadovanou teplotu. Následuje několikahodinové ruční míchání až do vypuštění. Když je již sádlo rozpuštěné tak se nechá zchladnout. Jakmile je vychladlé, tak se ručně plní do vaniček nebo sklenic. Naše voňavé sádlo vyrábíme jedenkrát týdně vždy celý den. 

Samozřejmě druhotný produkt vznikající při výrobě sádla jsou škvarky. Naše škvarečky vyrobené ručně po staru a s letitými znalostmi převzatých od mých předků, jsou prostě luxusní. Sami dobře víte,že při ruční výrobě chutná výsledný pokrm lépe, protože má v sobě jistou dávku energie.

Víte, že Pandrhola má několik zákazníků, kteří si úspěšně léčí lupénku právě poctivým sádlem od Pandrholy?!

Pandrhola Vám přeje dobrou chuť a pevné zdraví.