Reakce zákazníků

Srdečně Vás zdravíme, chtěli bychom Vám moc poděkovat za dnešní balíček který obsahoval libovou tlačenku a jitrnicový prejt. Hned jsme museli ochutnat alespoň tlačenku a musíme Vám říci, že je skutečně VÝBORNÁ!!!! Určitě si nákup u Vás opět zopakujeme, buď na farmářských trhách nebo formou objednávky. Opravdu to stojí za to. Přejeme Vám spoustu spokojených zákazníků a ať se Vám práce daří jako doposud, je vidět, že to děláte ze srdce a s láskou. Děkujeme a určitě někdy nashledanou. Novákovi

Marie Nováková, Holešov

Dobrý den,
tak dnes konečně došlo i na ovárek, který jste mi dal jako bonus k té plné tašce dobrot, kterou jsem koupila v Brně na vánočních trzích. To je ale opravdu sen. :-)
Do Čech se dostaneme zase až na velikonoce, ale do té doby nevydržíme a určitě si od někoho necháme nějakou další dobrotu přivezt.
Přeji Vám ať Vaše nadšení neopadá.

Marcela

Zdravím všechny co se podílejí na veškerých produktech.Je to super papu nemá to chybu a držím palce celému kolektivu.Nevzdávejte se Vaše produkty jsou velmi dobré a bez konkurenční.Doufám,že domácí chléb kulatý byl dobrý k zakusování Vašich super masných produktů.Doporučuji Vás všem a přeji mnoho úspěchů.
Fait Miroslav (Freddye) Bohunice Kaufland - Miroslav,F Brno
Zdravim,klobasy jedna basen,zebra fantazie. Rad bych se zeptal zda dojedete opet do Ostravy. Vas oddany jedlik,zabyvajici se kožařinou.

Vilem M.Ostrava

Objevil jsem Vás náhodou na internetu a byl jsem u Vás již 2x nakoupit za poměrně krátkou dobu a máte mé uznání - dnes se již skoro nevidí, aby někdo vyráběl potraviny, pochutiny se zaměřením na kvalitu výrobku a zdraví konzumenta! A né ten šrot, kterým nám servírují supermarkety s rádoby domacím kvalitním řeznictvím, nadopované Éčkama, slanou vodou a kdovíčím, pouze za účelem plného mněšce s hrozivým dopadem na zdraví konzumenta!!

Díky Karel N.Přerov

Zdravíme všechny, pana Pandrholu speciálně,
všem doporučuji dětskou paštiku - můj dvouletý syn ji zbožňuje, říká jí mazací párek, musíme jí kupovat opravdu hodně, protože když se otevře, vydrží nejvýš dva dny (a to mi pan Pandrhola na farmářských trzích ukazoval jak ji vymazávat ze sklenice tak, aby vydržela i dva týdny :-) ).
Jenom tak dál, jste skvělí!

K.Katka H.