Proč vyrábět bez éček !

Byl bych rád, aby lidé z města měli možnost také ochutnat kvalitní ekoprodukty, které se v naší rodině vyrábí již od přelomu 19 a 20 století na vysoké úrovni. Díky Pandrholově rodině mají tu možnost i v jednadvacátém století. Tuto příležitost začít se stravovat zdravě a jíst zdravou stravu mají jako první lidé v Brně. 17. května 2012 zde byla otevřena první Pandrholova rodinná prodejna se svými velmi kvalitními výrobky bez chemie pro lidi, kteří upřednostňují své zdraví a zdraví svých nejbližších - tedy dětí. 

Chci, aby lidé si uvědomili, že není nutné nechat si manipulovat životem svým i svých blízkých a už vůbec ne tím co mají jíst. Tím, že přestanou lidé konzumovat ty jedy, které jsou jim velmi masivní reklamou zde v České republice vnucovány, si ochrání to nejcennější a to je své zdraví. Všimli jste si někdy jak vysílá televize reklamu na akci v supermarketu a hned po té následuje reklama na léky? (je to nehorázná zvěř!) Následkem těchto kampaní je zanechat na zdraví lidí a na zdraví našich dětí co největší zdravotní ujmu. Profituje z toho krom zahraničních výrobců i TUNEL DĚDEK VÁCLAV A JEHO KUMPÁNI včetně farmaceutických mafií. Fuj tajbl,chce se mi ,s tohoto bordelu blejt.!

Lidé si musí uvědomit, že velké masokombináty a velcí výrobci potravinových produktů nemohou nikdy dosáhnout na výrobu čistých tradičních ekoproduktů 100%bez chemie,podobně tak jako Pandrhola. Důvodem je fakt, že vyrábí tuny a tím zaměstnávají velké množství lidí... také točí velké peníze z kterých jim stačí malé procento zisku, na rozdíl od malých rodinných výrobců, kteří dbají na kvalitu svých zdravotně nezávadných produktů. Lidé si musí uvědomit, že na levné potravině plné jedů nic neušetří a také si nikdy moc nepochutnají, protože jde o podvyživenou stravu, kterou tělo přijímá jako toxin a zbytečně vyčerpává vaší imunitu. V samotném závěru života Vás tyto ušetřené peníze budou stát mnohonásobně více peněz a také méně měsíců či roků kvalitního života než kdyby jste již v průběhu života mysleli na zdravou kvalitní stravu. 

Do teď jsme si vyráběli jen pro sebe a své blízké v podstatě nepřetržitě od dob života mého pradědy Josefa Judase. Moji kamarádi z Brna znají naše produkty již několik let a ti mimo jiné na mě tlačili, že mají zájem si tyto dobroty kupovat a ne je dostávat darem. A tak ožil můj dávný sen (bylo mi 23 let) dát možnost i lidem z města zakoupit si pravé rodinné ekoprodukty a udělat si radost kvalitním poctivým vyrobeném z láskou a srdcem rodiny, která má dlouhou tradici ve výrobě poctivých potravin. Proto budeme jako první nabízet naše ,nechemické výrobky v Brně.! 

Tim, že budeme včas dbát na kvalitu stravování u sebe a své rodiny, tak se nám zvýší kvalita života minimálně dvojnásobně a výše věku bude dosahovat průměru. A to je zásadní důvod proč Pandrhola vznikl.!! Tedy jde nám o opak než dnešnímu zkorumpovanému systému. Dělat lidi díky Pandrholově výrobě kvalitních potravin šťastnější a zdravější.! Dát vám šanci žít kvalitní plnohodnotný život. Tedy opak dnešních moci pánů! Mnoho lidí si neuvědomuje, že tito rádoby moci-páni vás mají v hrsti aniž by jste to tušili a to nejhorší je, že i vaše děti byly již těmito grázly chyceny v celosvětové pasti. Jak účelná válka a to bez jediného výstřelu z tanku či jiné zbraně.!! Oni si zavedli euro a aby tolik nevyčnívali, tak ho zavedly ještě v dalších státech ale z jistým koeficientem měnové nadřazenosti otroctví !

Ty áčkové Anglie,Francie,Německo... mají poměrový koeficient vůči PL, CZ, SK, MA,v takovém nepoměru, aby právě oni mohli žít v blahobytu a nám diktují vše, jak se jim to hodí pro své zbohatnutí vč. jistých kmotrů zde a tím, získání si moci nad novodobě chudými lidmi, kteří ještě nedávno žily kvalitní život s porovnáním k současné kruté realitě, která nás obklopuje dnes čím dál víc. 

Dobré zdraví a štěstí v životě přeje Pandrhola